POŘADÍ STŘELCŮ PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

43 - Pešina (HC 2006)

40 - Moták (HC 2006)

32 - Chmel (V.Mýto)

31 - Novák (Javorník)

26 - Joukl (HC 2006)

24 - Vágner (V.Seč)

23 - Nejedlý (Javorník)

20 - Nespěšný (V.Mýto), Rozlívka (Tygr Team)

19 - Havran (HPS Osík), Hvězda (Příluka), Popelka (V.Mýto)

16 - Kalivoda (Tygr Team)

15 - Chadima M. (HC 2006), Mikulecký J. (Dřev./Cerek.), Rychtařík (Příluka), Záleský (ZD D.Újezd)

14 - Kořízek (ZD D.Újezd), Černý (Peak Sport), Vostrčil (Příluka), Kuška (V.Mýto), Vogel (Tygr Team)

13 - Tměj (Tygr Team), Růžek J. (Javorník), Kasal Z. (ZD D.Újezd)

12 - Šnajdr (HPS Osík), Karský P. (ZD D.Újezd)

11 - Petraš st. (HPS Osík), Boucník (Peak Sport)

10 - Kotlár, Fajfr (oba Tygr Team), Karský J. (ZD D.Újezd), Růžek M. (Javorník), Pecina (V.Mýto)

9 - Bohatý (Dřev./Cerek.), Jiruše (Peak Sport), Kusý (ZD D.Újezd), Fryc (Tygr Team)

8 - Lustyk (Peak Sport), Pánek (Tygr Team), Ospald (HC 2006), Petrides, Zeida (oba V.Mýto)

7 - Jakubec (Tygr Team), Křivohlávek (V.Seč), Prášek, Vopařil (oba HC 2006), Štancl ml. (Makov), Trunec (Příluka)

6 - Vostrčil J. (V.Seč), Nezbeda (Peak Sport), Habivský, Syrový (oba V.Mýto), Jiruše (HPS Osík), Musil, Jetmar (oba Dřev./Cerek.)

5 - Samek Mar., Pala, Lesák (všichni Tygr Team), Drobný, Voříšek P., Chadima O., Růžička, Auer (všichni HC 2006), Kopecký, Štyndl (oba Peak Sport), Bečička, Lásko (oba Javorník), Kromíchal, Kovář (oba HPS Osík), Klusoň (ZD D.Újezd), Šmejda (Dřev./Cerekvice), Šimek M. (Příluka)

4 - Haupt, Sodomka (oba V.Mýto), Němec, Sobel (oba Javorník), Pavel, Koníček (oba HPS Osík), Doležal J., Vomočil Ma (oba V.Seč), Čechovič (Dřev.Cerek.), Šplíchal, Flach (oba HC 2006), Urban, Netolický (oba Makov), Vašinka (ZD D.Újezd), Sláma (Příluka)

3 - Mokrejš, Ohlídal, Roleček (všichni V.Mýto), Šustr, Maixner, Šmíd (všichni Makov), Cibulka Pa., Šmerda, Šinkovský (všichni Javorník), Crha, Vomočil, Barcal, Malý, Mikulecký M. (všichni Dřev./Cerek.), Kicukis, Lipavský (oba Peak Sport), Kuta O., Kuta J. (všichni V.Seč), Růžička (Příluka), Knap (ZD D.Újezd), Šauer (HPS Osík)

2 - Motyčka, Hladík, Stráník, Flídr (všichni HPS Osík), Říha, Kvapil (všichni Javorník), Štancl st., Novák J. (oba Makov), Kuta M., Bauer (oba Příluka), Havran (HC 2006), Štancl, Košnar (oba ZD D.Újezd), Bresto, Škeřík, Šmehlík (všichni Dřev./Cerekv.)

1 - Dvořák, Krása, Svoboda (všichni V.Mýto), Doseděl (Tygr Team), Drahoš, Renza M., Jeřábek (všichni Příluka), Coufal, Kmošek (oba Peak Sport), Šmerda, Šudoma, Pánek (Dřev./Cerek.), Vostrčil P., Doležal M., Vomočil J., Herold J. (všichni V.Seč), Šváb (ZD D.Újezd), Holomek, Holec, Pospíšil st., Novák L., Vokas (všichni Makov), Jiroušek, Kopecký, Cibulka Pe., Derner (všichni Javorník), Petraš ml. (HPS Osík)


 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode